اهداف و آرمانها :

بخش بازرگانی آتیه کویر از سال ۱۳۸۶ با مدیریت جداگانه دارای پشتوانه تجربی حدود ۱۱ سال مدریت عالی در بخش صنعت آب و فاضلاب فعالیت خود را ادامه داده و در راه نیل به اهداف شرکت قدم برمی دارد .

در این بخش , ضرورت ایجاد واحد مهندسی فروش و خدمات پس از فروش , به دلیل وجود صنایع و معادن گوناگون و همچنین وجود قطب کشاورزی و باغداری کشور , در منطقه محل فعالیت این شرکت , به شدت احساس می شد .

لذا ایجاد این واحد در برنامه توسعه شرکت قرار گرفت و با ایجاد کارگاه جدید در سطحی بالغ بر ۲۰۰۰ متر مربع مرحله جدیدی از ارائه خدمات پس از فروش کالاهای توزیعی توسط این شرکت آغاز گردیده است , ضمن اینکه از نظر نیروی انسانی نیز , با جذب نیروهای تحصیل کرده , مجرب و متخصص در این بخش , پتانسیل لازم به منظور ارائه خدمات مطلوب ایجاد شده است .

با اتکا به توان مدیریتی , منابع انسانی و امکانات سخت افزاری و نیز جلب رضایت مشتریان ، این شرکت تلاش میکند حد اکثر تا سال ۱۳۹۷, به عنوان پایگاه تامین کلیه نیازهای صنایع و بخشهای گوناگون مرتبط با صنعت آب و فاضلاب , گاز , پتروشیمی و کشاورزی و … در منطقه جنوب و جنوب شرق کشور و استانهای همجوار گردد و در این راستا شبکه توزیع شامل عاملین فروش خود را گسترش داده تا در کلیه مناطق تحت پوشش , شبکه توزیع در دسترس مشتریان محترم قرار گیرد .